Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAPROSZENIE NA II SESJĘ RADY GMINY HARASIUKI

Data publikacji: 2018-11-29, Data modyfikacji: 2018-12-02
A A AWydrukDrukuj  
 
II SESJA VIII kadencji RADY GMINY W HARASIUKACH odbędzie się w dniu 6 grudnia 2018r. o godz. 11 00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Harasiukach PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie sesji. 2. Informacja o działalności bieżącej Wójta Gminy Harasiuki. 3. Przedyskutowanie i podjęcie uchwały w sprawie określenia przedmiotu działania komisji stałych. 4. Przedyskutowanie i podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej. 5. Przedyskutowanie i podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. 6. Przedyskutowanie i podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Rozwoju Społeczno - Gospodarczego, Budżetu i Finansów. 7. Przedyskutowanie i podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Rolnictwa i Gospodarki Mieniem Komunalnym. 8. Przedyskutowanie i podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Oświaty, Kultury, Sportu oraz Bezpieczeństwa i Zdrowia. 9. Przedyskutowanie i podjęcie uchwały w sprawie wynagrodzenia...

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci144771
harasiuki.pl, Źródło artykułu: harasiuki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola