Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Spotkanie autorskie z osobą aktywnie działającą".

Data publikacji: 2017-10-11, Data modyfikacji: 2018-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Grupa nieformalna, której patronem jest Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju”, we współpracy z Powiatem Niżańskim serdecznie zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców Powiatu Niżańskiego, a szczególnie sołtysów, członków rad sołeckich, zarządów osiedli, członków organizacji pozarządowych i innych lokalnych liderów, którym zależy na rozwoju swojego sołectwa, swojego osiedla i najbliższej okolicy, na „Spotkanie autorskie z osobą aktywnie działającą”. Zaplanowane na godz. 14.00 w dniu 17 października 2017 r. (wtorek) spotkanie, pokaże uczestnikom „dobre praktyki”, korzyści płynące dla społeczności z zaangażowania w sprawy lokalne oraz możliwości pozyskania środków zewnętrznych. Spotkanie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Nisku, Plac Wolności 2 (sala narad, p. nr 20). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie chęci...

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci121696
harasiuki.pl, Źródło artykułu: harasiuki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola