Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostatnia Sesja Rady Gminy Harasiuki VII kadencji 2014-2018

Data publikacji: 2018-11-09, Data modyfikacji: 2018-11-11
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 8 listopada 2018r odbyła sie 47 Sesja Rady Gminy Harasiuki VII kadencji 2014-2018, która miała charakter uroczysty. W czasie posiedzenia Wójt Gminy Henryk Bździuch, dokonał podsumowania swojej pracy na tym stanowisku za okres 2002-2018. Zostały wręczone też pamiatkowe trofea dla radnych w zwiazku z kończąca się kadancją. Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Łebko i Wiceprzewodnicząca Rady Elżbieta Struk w imieniu Rady Gminy podzękowali Wójtowi Gminy za 16 lat pracy na stanowisku Wójta Gminy. Wręczono pamiątkowy grawerton oraz kwiaty. Podziękowania złożyli Wójtowi też Dyrektorzy PSP z Harasiuk i Huty Krzeszowskiej. Za dotychczasową współpracę ustępującymu Wójtowi, podziekował Wójta elekt - Krzysztof Kiszka.

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci143546
harasiuki.pl, Źródło artykułu: harasiuki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola