Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie Wójta Gminy Harasiuki z dnia 31 października 2017 r. w sprawie podstawowej kwoty dotacji i statystycznej liczby uczniów na terenie gminy Harasiuki w 2017 roku.

Data publikacji: 2017-10-31, Data modyfikacji: 2018-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Ogłoszenie Wójta Gminy Harasiuki z dnia 31 października 2017 r. w sprawie podstawowej kwoty dotacji i statystycznej liczby uczniów na terenie gminy Harasiuki w 2017 roku Na podstawie art. 78e ust. 1 ustawy z dnia 7 września 1991 r o systemie oświaty (jt. Dz. U. z 2016 r. poz. 1943 z późn. zm), w związku z art. 78b ust. 2 i 3 ogłaszam podstawowe kwoty dotacji dla szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych dotowanych z budżetu Gminy Harasiuki oraz statystyczną liczbę uczniów szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez gminę w 2017 r. Podane wartości obowiązują od 1 stycznia 2017 r. do 31grudnia 2017 r Podstawowa kwota dotacji na jednego ucznia w szkole podstawowej wynosi - 12 083,88 zł(roczna) Podstawowa kwota dotacji na jednego ucznia w oddziale przedszkolnym zorganizowanym w szkole podstawowej wynosi – 7 047,96 zł ( roczna) Statystyczna liczba uczniów pomniejszona o statystyczną...

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci123421
harasiuki.pl, Źródło artykułu: harasiuki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola