Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY HARASIUKI Z DNIA 01 LUTEGO 2018R. W SPRAWIE SKŁADANIA WNIOSKÓW O ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO.

Data publikacji: 2018-02-01, Data modyfikacji: 2018-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Informuję wszystkich rolników posiadających grunty na terenie gminy Harasiuki o terminach składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego. I Termin składania wniosków od 1 lutego 2018 r. do 28 lutego 2018 r. faktury stanowiące dowód zakupu obejmujące okres od 1 sierpnia 2017 r do 31 stycznia 2018 r. Limit zwrotu podatku akcyzowego w 2018 r. wynosi 86,00 zł z 1 ha użytków rolnych. Środki wypłacane będą na rachunek bankowy wskazany we wniosku w terminie od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2018 r. w przypadku złożenia wniosku w pierwszym terminie Wzór wniosku o zwrot podatku akcyzowego dostępny jest na stronie internetowej tutejszego urzędu gminy http://bip.harasiuki.pl/, oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi /www.minrol.gov.pl/, a także w tutejszym urzędzie gminy. Wszelkie informacje dodatkowe można uzyskać w Urzędzie Gminy w Harasiukach pokój Nr 1 / parter / tel 15 8791306 w 41.

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci127702
harasiuki.pl, Źródło artykułu: harasiuki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola