Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MUODE KOTY - Nie Latam Nisko(prod. Falamir)

 
Rap/Teksty: Pax, Rosa, Falamir, Knopek Muzyka: Falamir Okładka: MDOOM Mix/Master: Falamir Zapraszamy do odsłuchu naszego drugiego, legalnego wydawnictwa pt. "MaliBlue"! Dziękujemy Wszystkim Tym, którzy wsparli nas i przyczynili się do tego, że ta płyta mogła powstać! Jesteśmy wdzięczni za to wszystko, czego mogliśmy doświadczyć przez ostatni rok w trasie i podczas pracy nad krążkiem. Staraliśmy się jak najwierniej zawrzeć w tym projekcie wachlarz emocji oraz przeżyć, które nam towarzyszyły. Specjalne podziękowania dla Mateusza Wełny, który koordynował prace w studio i realizował całość nagrań! Wielka piona dla Wszystkich producentów i dobrych ludzi, którzy włożyli siebie i swoją prace w ten projekt. Chwała Panu! + MUODE KOTY na FB: facebook.com/muodekoty MUODE KOTY Mail: muodekoty malpka gmail.com Strona: muodekoty.com

 


MUODE KOTY
 
Data pliku video: 2018-10-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola