Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja dot. terenów przeznaczonych do sprzedaży znajdujących się w Nisku w TSSI - Rejon Inwestycyjny Nisko

Data publikacji: 2014-01-09, Data modyfikacji: 2014-01-09
A A AWydrukDrukuj  
 

Armatoora Spółka Akcyjna i wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, 30-418 Kraków, ul. Zakopiańska 72 zaprasza do składania ofert nabycia:

- nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w woj. podkarpackim, w miejscowości Nisko przy ul. Sandomierskiej 14, obręb 0001, działki ewidencyjne nr 1751/36, 1751/4, 1751/20, 1751/23, 1752/5 o łącznej powierzchni 1,6424 ha

- prawa wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w woj. podkarpackim, miejscowości Nisko przy ul. Sandomierskiej 14, obręb 0001, działki ewidencyjne nr 1751/44, 1751/16, 1751/43 o łącznej powierzchni 1,5785 ha

W/w nieruchomości stanowią kompleks sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 3,2209 ha

 

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w woj. podkarpackim, mieście Nisko, w odległości ok. 500 m na zachód od ścisłego centrum miasta. Nieruchomość leży w odległości ok. 200 m od ul. Sandomierskiej, która jest główną drogą wyjazdową z miasta, w kierunku Stalowej Woli oraz Sandomierza (droga krajowa nr 77 łącząca Lipnik w powiecie opatowskim z Przemyślem). Nieruchomość położona jest w terenie miejskim o płaskim ukształtowaniu terenu. W najbliższym sąsiedztwie od strony wschodniej i południowej zabudowa o charakterze przemysłowym. W dalszym sąsiedztwie nieruchomości od strony wschodniej Park Miejski, Stadion KS Nisko, a od strony zachodniej tereny Jednostki Wojskowej oraz zabudowa mieszkaniowa. Dostęp do drogi publicznej - ulicy Sandomierskiej - zapewnia droga wewnętrzna, która ma początek obok istniejącej stacji paliw. Teren nieruchomości jest częściowo ogrodzony ogrodzeniem docelowym prefabrykowanym. Na terenie brak zieleni pielęgnowanej.

 

Teren położony jest w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i położony jest w rejonie oznaczonym na planie literą P – teren zabudowy produkcyjnej, składów i magazynów.

 

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola