Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gazyfikacja

Data publikacji: 2018-03-14, Data modyfikacji: 2018-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Mieszkańcy miejscowości Harasiuki . W związku z przystąpieniem do opracowania przez Polską Spółkę Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Jaśle, koncepcji gazyfikacji miejscowości Harasiuki oraz przeprowadzonych rozmowach z przedstawicielami spółki – zwracam się z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety dotyczącej budynków do których będzie dostarczany gaz ziemny. Proszę o wypełnienie ankiet przez wszystkich właścicieli budynków w miejscowości Harasiuki, ponieważ jest to konieczne do wykonania analizy ekonomicznej i koncepcji gazyfikacji. Nadmieniam, że ankieta nie ma charakteru zobowiązaniowego. W przypadku trudności z wypełnieniem ankiety pomocą będą służyć pracownicy Urzędu Gminy Harasiuki / pok. Nr 11 i 12 /. Druki ankiet są dostępne w Urzędzie Gminy, na stronie internetowej UG zakładka „Ankieta - gazyfikacja Harasiuki” oraz u sołtysa miejscowości Harasiuki. Wypełnione i podpisane...

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci129955
harasiuki.pl, Źródło artykułu: harasiuki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola