Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Dzień Seniora" w NCK "Sokół"

Data publikacji: 2013-11-29, Data modyfikacji: 2013-11-29
A A AWydrukDrukuj  
 

W czwartek 28 listopada Seniorzy z Niska obchodzili swoje święto. Specjalnie z tej okazji w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół" przygotowano dla nich szereg atrakcji, a moc życzeń przekazał Burmistrz Gminy i Miasta Nisko.

Stało się już tradycją w Nisku, że każdego roku dla wszystkich emerytów organizowany jest „Dzień Seniora". W tym roku Seniorzy miło spędzili czas podczas koncertu, który odbył się w NCK „Sokół".

Zanim jednak goście mogli wsłuchać się w dźwięki płynące ze sceny przywitali ich Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, Julian Ozimek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Nisku, Waldemar Ślusarczyk oraz ksiądz Franciszek Grela. Ponadto z rąk Burmistrza, obecnych na sali Radnych i Sekretarz Gminy i Miasta Nisko, Małgorzaty Jakubów Seniorzy otrzymali czerwone róże.

Na scenie w „Dniu Seniora" wystąpił zespół „Javanica" ze Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli, Piotr Szpara wraz z akompaniującym mu Ryszardem Marchewką i działający przy Klubie Seniora w Nisku Chór „Echo". Ponadto Seniorzy mogli obejrzeć sztukę teatralną w wykonaniu Grzegorza Prokopa i Uczestników Zajęć Warsztatowych Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Na zakończenie wszyscy zebrani w sali kinowej NCK „Sokół" udali się na poczęstunek.

 

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola