Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Walentynkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Oldboys

Data publikacji: 2014-02-12, Data modyfikacji: 2014-02-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Dnia 8 lutego 2014 r. w sali gimnastycznej Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku odbył się Walentynkowy Turniej Piłki Halowej w kategorii „Oldboy".

W turnieju startowało siedem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej grupie znalazły się następujące drużyny: Oldboys Biłgoraj, Kaziki Oldboys Kolbuszowa i Oldboys Gorzyce, natomiast w drugiej grupie: Oldboys Krzemień, Oldboys Rudnik, Oldboys Frampol i Przyjaciele Oldboys Nisko.

Otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, Julian Ozimek. Na otwarcie przybyli również Przewodniczący Rady Miasta, Waldemar Ślusarczyk i Radny Gminy Nisko, Andrzej Sądej.

Po pierwszej rundzie eliminacyjnej dwie najlepsze drużyny z grup awansowały do fazy półfinałowej. W grupie A pierwsze miejsce zajął Biłgoraj, drugie Kolbuszowa, trzecie Gorzyce, natomiast w grupie B pierwsze miejsce zajął Krzemień, drugie Nisko, trzecie Rudnik i czwarte Frampol. Nasza drużyna zremisowała 2:2 z Krzemieniem, wygrała z Rudnikiem (3:2) i Frampolem (3:2).

W pierwszym półfinale Przyjaciele Oldboys Nisko ulegli drużynie z Biłgoraja (3:1), a w drugim półfinale Kolbuszowa pokonała Krzemień (3:1). W meczu o V miejsce Gorzyce okazały się lepsze od Rudnika (4:1), w meczu o III miejsce Krzemień pokonał Nisko (2:0), a w finale zwyciężyła drużyna z Kolbuszowej, pokonując Biłgoraj 3:1.

Drużyna Przyjaciele Oldboys Nisko wystąpiła w składzie: Piotr Wałek, Leszek Żak, Jerzy Jaskot, Rafał Rozwadowski, Grzegorz Nalepa, Daniel Dybka, Jarosław Szafranek, Bogusław Kosior, Arkadiusz Kot.

Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Józef Długasiewicz z Rudnika.

Podsumowania sportowych zmagań oraz wręczenia pamiątkowych dyplomów, pucharów i wyróżnień dokonał Burmistrz Gminy i Miasto Nisko Julian Ozimek wraz z Przewodniczącym Rady Miasta, Waldemarem Ślusarczykiem i Radnym Gminy Nisko, Andrzejem Sądejem.

Turniej przebiegł w miłej, sportowej atmosferze. Zawody prowadził i komentował Adam Krotoszyński, natomiast zawody sędziowali: Łukasz Mysior, Adam Moskal i Janusz Kotwica.

Należy wspomnieć, że tydzień wcześniej, tj. 1 lutego 2014 r. , drużyna Przyjaciele Oldboys Nisko zajęła II miejsce w Turnieju Piłki Halowej Oldboys w Kocudzy, a królem strzelców został nasz zawodnik – Daniel Dybka.

 

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola