Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Unijne Perły Podkarpacia - głosuj na Nisko

Data publikacji: 2013-11-20, Data modyfikacji: 2013-11-20
A A AWydrukDrukuj  
 

Gmina i Miasto Nisko została nominowana do tytułu „Unijne Perły Podkarpacia" w kategorii „Perła wśród projektów dot. ochrony środowiska i rewitalizacji".

Konkurs skierowany jest do samorządów, które realizowały projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich, a ściślej z programów operacyjnych Narodowej Strategii Spójności na lata 2007-2013. Jego celem jest wyróżnienie ciekawych inicjatyw, które odpowiadają na potrzeby lokalnych społeczności i w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju regionu.

Gmina walczy o tytuł „Unijne Perły Podkarpacia" za projekt „Rewitalizacja przestrzeni publicznej w Nisku". Nominowane projekty wezmą udział w głosowaniu internetowym, które wyłoni zwycięzcę w każdej kategorii. Dlatego zachęcamy Państwa do oddania swojego głosu na Nisko. Głos można oddać korzystając z linku: Unijne Perły Podkarpacia - Głosuj na Nisko. Głosowanie zakończy się 2 grudnia.

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola