Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Turniej piłki nożnej – „Łukacijewska Cup”

Data publikacji: 2013-05-13, Data modyfikacji: 2013-05-13
A A AWydrukDrukuj  
 

Dnia 26 kwietnia 2013 r. na „Orliku" przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Nisku odbył się pierwszy etap Wojewódzkiego Turnieju „Łukacijewska Cup".

W zawodach wzięły udział cztery drużyny z gminy Nisko reprezentujące następujące szkoły: Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowosielcu, Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarzeczu, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Nisku i Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nisku. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Turniej upłynął w sportowej atmosferze, a bezkonkurencyjna okazała się drużyna gospodarzy wygrywając trzy mecze.

Ostateczna kolejność przedstawiała się następująco: I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nisku; II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Nisku; III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarzeczu; IV miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowosielcu. Dwie najlepsze drużyny uzyskały awans do dalszego etapu.

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola