Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Świąteczne wspomnienia w NCK "Sokół"

Data publikacji: 2014-01-20, Data modyfikacji: 2014-01-21
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 17 stycznia 2014 r., w sali widowiskowej NCK „Sokół" odbył się koncert „Świąteczne wspomnienia". Zarówno układy taneczne jak i prezentowane w trakcie programu kolędowe przerywniki wokalne pozwoliły wszystkim uczestnikom powrócić wspomnieniami do tak niedawno przeżytych Świąt Bożego Narodzenia.

Koncert rozpoczął Dziecięcy Zespół Teatralny „Jaś i Małgosia" z Domu Kultury w Zarzeczu.

Dzieci i młodzież zaprezentowały dwie scenki z Jasełek. Następnie w bloku wokalnym kolędy prezentowali uczestnicy zespołów wokalnych NCK „Sokół", w tym Zespół „Nutki" i „Fuego". Świąteczne układy taneczne prezentowały zespoły: Mała Muza, Duża Muza, Mini Fuks I, Mini Fuks II, Mini Fuks III, a także zespół taneczny z Domu Kultury w Nowosielcu. Koncert zakończył wspólnie wykonany utwór „Znak pokoju".

 

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola