Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich w latach 2014 - 2020

Data publikacji: 2013-08-14, Data modyfikacji: 2013-08-15
A A AWydrukDrukuj  
 

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Sieć Punktów Informacyjnych zapraszają na spotkanie poświęcone dotacjom z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020. Celem spotkania będzie przedstawienie dotychczasowych ustaleń oraz zebranie opinii i uwag na temat planowanych kierunków wsparcia.

Strategia wykorzystania Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 jest oparta na Umowie Partnerstwa, która przedstawia m.in. układ programów operacyjnych, opis stopnia uzupełniania się działań finansowanych z Polityki Spójności, Wspólnej Polityki Rolnej oraz Wspólnej Polityki Rybołówstwa i zarys systemu finansowania oraz wdrażania. Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności przedstawicieli samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, administracji rządowej, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i środowisk akademickich.

Spotkanie odbędzie się 22 sierpnia br. (czwartek) w Urzędzie Gminy i Miasta Nisko (Plac Wolności 14) o godz. 10:00.

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w spotkaniu proszone są o dokonanie zgłoszenia do 19 sierpnia br. do godz. 12:00, drogą telefoniczną tel. 17 747 64 82 lub e-mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodatkowo w godzinach od 7:30 do 10:00, zostanie zorganizowany Mobilny Punkt Informacyjny, w ramach którego konsultant Sieci Punktów Informacyjnych będzie udzielał informacji związanych z możliwością otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich przewidzianych na lata 2007-2013.

Spotkania organizowane są w ramach konsultacji społecznych projektu Umowy Partnerstwa.

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola