Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podkarpacka Nagroda Samorządowa - zagłosuj!

Data publikacji: 2013-04-18, Data modyfikacji: 2013-04-22
A A AWydrukDrukuj  
 

Tygodnik Nowe Podkarpacie i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie organizują XIII edycję plebiscytu Podkarpacka Nagroda Samorządowa. Kolejna odsłona konkursu przebiega pod hasłem „Nasza gmina, nasze miasto na półmetku VI kadencji".

W konkursie kolejny już raz uczestniczy Gmina Nisko. Tegoroczna edycja plebiscytu ma na celu pokazanie stanu prac samorządów podkarpackich na półmetku kadencji oraz wzajemną współpracę na linii miasto, gmina, powiat.

W tym roku Komisja Kwalifikacyjna wyłoni spośród uczestników plebiscytu, którzy uzyskają najwyższą punktację, po pięciu nominatów do nagrody w czterech kategoriach: wójt, burmistrz miasta do 35 tys. mieszkańców, burmistrz/prezydent miasta powyżej 35 tys. mieszkańców oraz starosta, których przedstawia Kapitule Nagrody. Ta zaś zatwierdzi ostateczną listę laureatów. Laureaci otrzymają honorowe wyróżnienie w postaci dyplomu i pamiątkowej Statuetki Podkarpackiej Nagrody Samorządowej. Kapituła przyzna też honorowe wyróżnienie „Lider Samorządności Podkarpackiej" tym samorządom, które przez trzy kolejne edycje uzyskały nominację do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej.

Równolegle z Podkarpacką Nagrodą Samorządową Tygodnik „Nowe Podkarpacie" organizuje bardzo popularne konkursy, tj. SMS-owy konkurs na Najpopularniejszego Wójta, Burmistrza/Prezydenta i Starostę Podkarpacia oraz Konkurs na najlepszą stronę internetową jednostki samorządowej województwa podkarpackiego w którym strony internetowe oceniane są w dwóch fazach: przez profesjonalne jury oraz przez internautów.

Aby oddać swój głos na stronę internetową Urzędu Gminy i Miasta Nisko wystarczy wejść na stronę głosowania i zaznaczyć odpowiednią opcję. Jeżeli uważacie Państwo, że Burmistrz Gminy i Miasta Nisko powinien otrzymać miano Najpopularniejszego Samorządowca Społeczności Podkarpackiej, możecie Państwo zagłosować wysyłając SMS o treści NSP13M.Nisko na numer 7136. Koszt SMS to 1,23 zł brutto. Zapraszamy do udziału w konkursach.

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola