Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostrzeżenie przed oszustem!

Data publikacji: 2013-11-08, Data modyfikacji: 2013-11-08
A A AWydrukDrukuj  
 

Ostrzegamy mieszkańców Gminy i Miasta Nisko przed oszustem, który wyłudza informacje i dane na temat posiadanego majątku głównie od osób starszych.

Osoba ta legitymując się fałszywym upoważnieniem, rzekomo otrzymanym od Burmistrza Gminy i Miasta Nisko, odwiedza domy osób starszych, gdzie przedstawia im ofertę dotyczącą dotacji z Funduszy Unijnych, mających stanowić dodatek do kosztów ceremoniału pogrzebowego. Wcześniej oszust prosi o przekazanie przez daną osobę oszczędności w celu ich przeliczenia, na podstawie czego określa brakującą kwotę do pochówku, którą można rzekomo pozyskać w formie dotacji z Unii.

Takie wyłudzanie informacji przez nieznane osoby opierające swoje działania na fałszywym upoważnieniu jest niezgodne z prawem. Dlatego informujemy, by nie wpuszczać takich osób do domu i powiadomić o zaistniałym fakcie policję dzwoniąc na 997.

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola