Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie ws. finansowego wsparcia imprezy pn. "Święto Niska - Inauguracja Jubileuszu 80-lecia Nadania Praw Miejskich"

Data publikacji: 2013-04-25, Data modyfikacji: 2013-04-25
A A AWydrukDrukuj  
 

Szanowni Państwo

Gmina i Miasto Nisko w roku bieżącym organizuje imprezę plenerową pn. „Święto Niska – Inauguracja Jubileuszu 80-lecia Nadania Praw Miejskich". Ważnym punktem planowanych wydarzeń będzie uroczyste otwarcie zrewitalizowanych Małych Plant w Nisku, w którym uczestniczyć będą przedstawiciele zagranicznych, partnerskich miast Niska (Semerovo, Fehergyamat, Hechlingen, Gorodok). Impreza wraz z uroczystościami planowana jest na dzień 16 czerwca 2013r. na stadionie MKS „Sokół" w Nisku. W związku z tym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe dotyczące organizacji ww. imprezy.

Istotą tego przedsięwzięcia jest także możliwość wszechstronnego zaprezentowania mieszkańcom regionu niżańskiego produktów Państwa Firmy. Dlatego naszym celem jest zorganizowanie stoisk i zapewnienie efektownej oprawy wizualnej. Scenariusz imprezy wypełniony konkursami, degustacjami, pokazami oraz koncertami zespołów i solistów z pewnością, jak co roku przyciągnie tysiące mieszkańców i gości ziemi niżańskiej. Tegoroczną atrakcją wspomnianej imprezy będą koncerty Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza oraz zespołu Cree.

W zamian za wsparcie finansowe i rzeczowe oferujemy Państwu reklamę zewnętrzną na plakatach, zaproszeniach oraz w spotach reklamujących imprezę w lokalnych  mediach.   Proponujemy także reklamę wewnętrzną podczas imprezy – banery reklamowe, prezentację w wykonaniu konferansjera imprezy oraz organizację stoiska z produktami Państwa Firmy.

Wielka ranga imprezy, czerpiącej z tradycji corocznie organizowanych „Dni Niska – Święto Chleba" skłania nas do przekazania Państwu wyrazów uznania i podziękowania za dotychczasową współpracę. Pozwalamy sobie również wyrazić nadzieję na Państwa zaangażowanie w roku bieżącym w kwestii wsparcia organizacji imprezy.

Proszę o dokonywanie potencjalnych wpłat na rachunek podmiotu realizującego imprezę: Niżańskie Centrum Kultury „Sokół"

ul. T. Kościuszki 9

37 – 400 Nisko

Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu Oddział w Nisku

34 9434 1025 2006 1603 9957 0001

Osobą odpowiedzialną za kontakty z Państwem jest Pani Alicja Sochacka -  15 841 21 44.

W przypadku pytań i wątpliwości uprzejmie proszę o kontakt – Amanda Siudy – Główny Specjalista ds Promocji Gminy – 15 841 56 31 lub 603 922 626  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w Urzędzie Gminy i Miasta Nisko ( Plac Wolności 14 ) pok. nr 26

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola