Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Możliwość rejestracji do ZIP w Starostwie Powiatowym w Nisku

Data publikacji: 2013-09-20, Data modyfikacji: 2013-09-21
A A AWydrukDrukuj  
 

Narodowy Fundusz Zdrowia 1 lipca uruchomił Zintegrowany Informator Pacjenta (ZIP), czyli ogólnopolski serwis internetowy, w którym znajdują się wszelkie informacje przydatne dla pacjentów oraz możliwość dostępu do historii leczenia od 2008 roku.

W ramach promocji Zintegrowanego Informatora Pacjenta, Podkarpacki Oddział Wojewódzki uruchomił mobilne zespoły, składające się z pracowników Oddziału NFZ, którzy w siedzibach różnych instytucji, w ustalonym terminie, rejestrują każdą chętną osobę oraz wydają hasło dostępowe i login. Rejestracja wraz z wydaniem danych dostępowych jest dobrowolna, bezpłatna, trwa ok. 3 minut, należy wziąć ze sobą dowód osobisty.

Rejestracja dla mieszkańców powiatu niżańskiego będzie możliwa 20 września br. (piątek) w godzinach 9:00-14:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego: pl. Wolności 2, ul. Kościuszki 7 i ul. 3-ego Maja 32c oraz w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej ul. Kościuszki 1.

Wszelkie informacje są dostępne na stronie internetowej http://www.nfz-rzeszow.pl/informacje-ogolne/informacje/zip/

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola