Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

INFORMACJA o polowaniach

Data publikacji: 2018-10-31, Data modyfikacji: 2018-11-03
A A AWydrukDrukuj  
 
INFORMACJA o polowaniu zbiorowym Koła Łowieckiego nr 80 „Budowlani” Zarząd Koła Łowieckiego nr 80 „Budowlani” w Lublinie w trosce o bezpieczeństwo osób i mienia informuje, że w dniu: 3 listopada 2018r od godz. 730 – godz. 1400 1 grudnia 2018r od godz. 800 – godz. 1500 29 grudnia 2018r od godz. 730 – godz. 1400 w obwodzie łowieckim nr 15pk obejmującym miejscowości: Huta Krzeszowska, Huta Stara (część), Huta Podgórna, Szeliga, Maziarnia - Pęk, Półsieraków, Gózd (część) organizowane będą polowania zbiorowe. INFORMACJA o polowaniu zbiorowym Koła Łowieckiego nr 5 „Dąbrowa” Zarząd Koła Łowieckiego nr 5 „Dąbrowa” w Lublinie w trosce o bezpieczeństwo osób i mienia informuje, że w dniu: 11 listopada 2018r 6 stycznia 2019r w obwodzie łowieckim nr 17 obejmującym miejscowości: Gózd, Żuk Nowy, Żuk Stary, Huta Nowa (część), Banachy...

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci143156
harasiuki.pl, Źródło artykułu: harasiuki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola