Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

HERODY w Kolbuszowej

Data publikacji: 2018-01-10, Data modyfikacji: 2018-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 6 tycznia 2018r. grupa kolędnicza „HERODY” z Łazor działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Harasiukach w składzie: 1. Józef KUSZ - Herod 2. Józef KRASNY - Kapitan 3. Artur SIEK - Hetman 4. Kacper WNUK - Żołnierz 5. Szymon REJMAN - Żołnierz 6. Janusz KUSZ - Żyd 7. Waldemar DUDEK - Anioł 8. Krzysztof CHODARA - Diabeł 9. Paweł HARASIUK - Śmierć KAPELA: 10. Tadeusz PAPIEŻ 11. Zbigniew SKUBAL 12. Henryk PINTAL wzięła udział w Wojewódzkim Przeglądzie Widowisk Kolędniczych w Kolbuszowej. W przeglądzie prezentowały się zespoły z województwa Podkarpackiego. Kolędnicy z Łazor za widowisko „Herody” otrzymali I nagrodę (ex aequo). GALERIA ZDJĘĆ

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci126413
harasiuki.pl, Źródło artykułu: harasiuki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola