Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

HERODY w Bukowinie Tatrzańskiej

Data publikacji: 2018-02-15, Data modyfikacji: 2018-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 10 lutego 2018r. grupa kolędnicza „HERODY” z Łazor działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Harasiukach w składzie: Józef KUSZ Herod Józef KRASNY Kapitan Artur SIEK Hetman Kacper WNUK Żołnierz I Szymon REJMAN Żołnierz II Janusz KUSZ Żyd Waldemar DUDEK Anioł Krzysztof CHODARA Diabeł Paweł HARASIUK Śmierć Jan Gumiela – kapela Maksymilian Kucharuk - kapela wzięła udział w 46 Góralskim Karnawale w Bukowinie Tatrzańskiej. W czasie Góralskiego Karnawału zaprezentowało się 50 grup kolędniczych z terenu Polski . Kolędnicy z Łazor za widowisko „Herody” zajęli III miejsce (ex aequo) . GALERIA ZDJĘĆ

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci128460
harasiuki.pl, Źródło artykułu: harasiuki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola