Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gminny Turniej „Baw się z nami”

Data publikacji: 2013-05-14, Data modyfikacji: 2013-05-14
A A AWydrukDrukuj  
 

Na „Orliku" przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Nisku 10 maja odbył się Gminny Turniej „Baw się z nami" organizowany przez Międzyszkolny Klub Sportowy „Małoletni".

Do rywalizacji stanęli uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zarzeczu, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Nisku i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Nisku. Drużyny składały się z pięciu dziewczynek i pięciu chłopców z klas II i III.

Dzieci startowały w następujących konkurencjach: sztafeta, przeplatanie szarfy, bieg w workach, noszenie piłek, dodawanie skoków, rzut do żywego kosza, strzały na bramkę. Turniej dostarczył młodym sportowcom wiele radości i dobrej, sportowej zabawy. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową opaskę i poczęstunek w postaci napoju i batonika. Dodatkowo szkoły otrzymały nagrody rzeczowe tj. piłki i znaczniki. Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko.

Ostateczna kolejność przedstawiała się następująco: I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nisku; II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Nisku; III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarzeczu. Najlepsza drużyna będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych.

 

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola