Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Drużyna z Niska na drugim miejscu w Sylwestrowym Turnieju Piłki Nożnej

Data publikacji: 2014-01-08, Data modyfikacji: 2014-01-08
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 28 grudnia 2013r. odbył się w Biłgoraju Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej, którego Organizatorem był Rekreacyjno-Wypoczynkowy Klub Sportowy SPARTA. W rozgrywkach wysokie miejsce zajęła drużyna z Niska.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn w składach 10-osobowych, które zostały podzielone na 2 grupy. Zgodnie z zapisami regulaminu w turnieju mogli wystąpić jedynie zawodnicy, którzy ukończyli 35 lat i nie występują w rozgrywkach mistrzowskich.

 W grupie A zagrały drużyny: RWKS SPARTA Biłgoraj, „Oldboys" Nisko, "Oldboys" Kolbuszowa, a w grupie B: „Oldboys" Frampol, „Oldboys" Jasło, „Oldboys" Gorzyce. Drużyna z Niska w swojej grupie wygrała 2:1 ze „Spartą Biłgoraj", a uległa „Oldboys" Kolbuszowa 0:4. W półfinale, dopiero po rzutach karnych, pokonała drużynę z Gorzyc 1-1(6:5). W meczu o I miejsce uległa nieznacznie drużynie „Oldboys" Kolbuszowa 2:1. Drużyna „Oldboys" Nisko wystąpiła w składzie: Rafał Rozwadowski, Piotr Wałek, Sylwester Rychlak, Leszek Żak, Grzegorz Nalepa, Jerzy Jaskot. Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Sylwester Rychlak.

UM Nisko, Źródło artykułu: www.nisko.pl, Autor zdjęć: UM Nisko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  niżański 

  Powiat niżański – powiat w województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej, którego siedzibą jest miasto Nisko. Znajdziemy w nim gminy: Nisko, rudnik nad Sanem, Ulanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów oraz miasta Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów.

  Powiat rozciąga się po obu stronach rzeki San.

  Do ciekawych atrakcji turystycznych należą dwa znakomite szlaki – Szlak Architektury Drewnianej i Szlak wodny „Błękitny San”. Ponadto powiat posiada szlaki piesze i rowerowe, które ułatwiają zwiedzanie okolicy. Oprócz tego w regionie jest sporo pomników przyrody i kapliczek, które dodają powiatowi swoistego uroku.

  Przez powiat krzyżują się drogi krajowe: nr 19 i nr 77. Teren powiatu przecinają linie kolejowe w kierunku Lublina, Przeworska i Zamościa.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola